Etapy

Zanim zamówisz usługę zapoznaj się z etapami makijażu ślubnego:

Makijaż próbny

Podczas makijażu próbnego spędzamy wspólnie około 2 godzin uzgadnijąc Twój wizerunek w tym ważnym dla Ciebie dniu. Jako wizażystka będę zainteresowana Twoim ulubionym makijażem dziennym. Zapytam Cię jaką wybrałaś suknię /najlepiej weź ze sobą zdjęcie/ a także całą oprawą kolorystyczną wesela. A przede wszystkim chciałabym poznać Twoje oczekiwania – one są najważniejsze! Dopiero po wywiadzie będę mogła przedstawić Ci propozycję makijażu ślubnego, który najlepiej podkreśli Twoją urodę i osobowość.  Doradzę Ci, czy zamówić sztuczne kępki rzęs oraz w jakich kolorach i intensywności makijażu będziesz wyglądała najpiękniej! Następnie wykonuję makijaż i po konsultacji notuję oraz dokumentuję fotograficznie nasze ustalenia, aby wiernie odtworzyć je w dniu Twojego ślubu.

Makijaż ślubny

Aby uniknąć zbędnego pośpiechu, w dniu ślubu rezerwuję dla Panny Młodej czas do półtorej godziny . Wykonuję makijaż zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami.  Dzięki temu makijaż jest bardzo świeży i bez poprawek. Wykonany przeze mnie makijaż cechuje też niezwykła trwałość. Makijaż ślubny obejmuje makijaż twarzy i dekoltu. Makijaż Pań towarzyszących trwa od pół godziny do 45 min.

W przypadku dużej ilości Pań w Rodzinie Państwa Młodych chętnych na makijaż przyjeżdżam /po uzgodnieniu z Klientką/ w towarzystwie profesjonalnej wizażystki, która może umalować część Pań.

 

Oferuję  również :

Makijaż na poprawiny

Po szampańskiej zabawie na  pewno bedziesz zmęczona i chociaż wykonany przeze mnie makijaż będzie się “trzymał” prawdopodobnie nie będzie już taki świeży. Aby pozostawić do końca olśniewające wrażenie zamów makijaż na poprawiny. Może się różnić się wersją kolorystyczną, w zależności od tego, jaką sukienkę przygotowałaś dla siebie na ten dzień.

 

Makijaż do sesji zdjęciowej

Makijaż wykonywany do sesji zdjęciowej jest zwykle tą samą wersją makijażu ślubnego, chociaż może być też nieco intensywniejszy. Do jego wykonania zwykle używam kosmetyków tzw. “fotograficznych”, tzn. bardziej matujących , kryjących oraz modelujących.

Makijaż do sesji zdjęciowej polecam obojgu Państwu Młodym.