Make – up

Usługą, która sprawia mi zawsze wiele radości i satysfakcji jest makijaż ślubny. Mogę uczestniczyć w tak wyjątkowym dniu mojej Klientki ! Dlatego zawsze dokładam starań się, aby moja Klientka wyglądała olśniewająco podczas ceremonii ślubu i na zdjęciach, które są pamiątką tego niezwykłego wydarzenia na całe życie.

Oferuję mojej Klientce piękny makijaż ślubny idealnie podkreślający jej urodę i temperament. Kluczem do doskonałego makijażu jest nie tylko perfekcja, ale przede wszystkim umiejętność poznania indywidualnych oczekiwań Klientki.

Równie ważna jest dla Panny Młodej trwałość makijażu ślubnego. Dzięki zastosowaniu specjalnych technik makijażu oraz profesjonalnym produktom, których używam daję gwarancję trwałości makijażu nawet do 24 godzin. Wyselekcjonowane przeze mnie kosmetyki zapewniają uczucie komfortu skórze , co pozwala Pannie Młodej czuć się naturalnie przez cały czas.

W dniu ślubu oferuję dojazd do Klientki do domu. Pakiet usług obejmuję również kompleksową obsługę wesel pod kątem wizażu, w tym współpracę z dodatkowymi wizażystkami oraz „mobilną kosmetyczką”.

Kosmetyki, których pracuję: Dior, M.A.C Cosmetics, Estee Lauder,Pupa, Kryolan, Vichy,

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i rezerwacji terminu!

Galeria makijaży ślubnych

Barbara Romer