Opinie Klientek

Z Panią Barbarą Romer współpracuję już od kilkunastu lat w zakresie budowania wizerunku osobistego. W jej ramach Pani Barbara przeprowadzila :

-szereg konsultacji indywidualnych dla mnie oraz członków mojego zespołu

-szkolenia dotyczące budowania wizerunku własnego zarówno dla mojej firmy jak i naszych klientów

Pani Barbara zawsze była doskonale przygotowana do wszystkich dzialań, wykazywała się niezwykłą wiedzą i doświadczeniem w zakresie kreowania własnego wizerunku oraz, co jest w tym obszarze bardzo ważne, ogromnym taktem i wrażliwoscią w przekazywaniu poszczególnym osobom rad i informacji zwrotnej dotyczącej sugerowanych zmian w ich wyglądzie czy garderobie.

To czyni Panią Barbarę zaufanym partnerem HR Bizness Partners . Ogromnie polecam współpracę z p. Barbarą Romer w zakresie świadomego wpływania na swój wizerunek!

Iwona Wencel, Prezes Zarządu HR Business Partners, laureatka konkursu Biznes, Women 2008 / marzec 2010

 

Jest mi bardzo miło zaświadczyć, że wielokrotnie korzystalam z usług Pani Barbary Romer m.in. w dziedzinie analizy kolorystycznej, wizażu oraz dostosowania stroju pod względem koloru i stylu do mojej sylwetki i wymagań. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów – porady pani Barbary ułatwiły mi m. in. szybkie przygotowanie się do podróży i wyjść biznesowych. Równie bardzo jak dobór kolorystki , makijażu i stroju , polecam usługę asystowania przy zakupach. Pani Barbara robi wcześniej przegląd sklepów pod kątem szukanej przeze mnie odzieży, a następnie wskazuje kilka , w których znajduje się garderoba spełniająca określone wcześniej kryteria . Dzięki temu zakupy stały się dla mnie przyjemnością, są znacznie bardziej efektywne i zabierają o wiele mniej czasu.

 Z usług Pani Barbary korzystał również mój mąż / zakup garnituru, płaszcza i wielu innych dodatków/ oraz córka /zakup sukienki i dodatków na bal gimnazjalny/

 Alicja Dąbrowska współwłaścicielka firmy szkoleniowej Vademecum / wrzesień 2010

 

Pani Barbaro,

Było mi bardzo milo spędzić czas z Panią, obawiam się też znacznie większego “przeciągu “ w mojej szafie.-ewentualna rewolucja w moim życiu 🙂 Ale  zaproszenie na szkolenie       z adnotacją “casual comfotable clothing” już nie powoduje paniki. Wiem, czego nie mam , a co mam, a przede wszystkim jak mam się tam ubrać.

Podoba mi się Pani podejście do “służbowych” formalności w stroju i wyglądzie i w pełni ufam Pani wskazówkom,     co     w moim przypadku nie jest takie oczywiste, należę bowiem do osób upartych .

 

Pani Basiu,

właśnie wróciłam do Polski , otrzymałam Pani opracowanie dotyczące naszego spotkania -dziękuję bardzo. Rzeczywiście  jest bardzo szczegółowe i może służyć jako drogowskaz na wszystkie okazje.

Za Pani poradą zastosowałam kanon “niebieski” na moje pierwsze dni pracy w Serbii, sprawdza się dobrze;), a zestaw granatowo-biały na rozmowę dyscyplinującą, daje dystans. Dziękuję, ułatwia to życie zawodowe.

Dziękuję za wszystkie rady-znalazłam już prawie wszystkie kosmetyki, które mi Pani poleciła i w pracy zostałam powitana jako wypoczęta ( po 3 godzinach snu, samolot się spóźnił! )

Joanna , menager, firma Henkel /grudzień 2007/

 

Witam serdecznie !
Właśnie siadałam, żeby do Pani napisać! Co za telepatia ! 🙂
Przesyłka dotarła i bardzo mi się podoba ten komplet. Mężowi też, co wiadomo jest niezwykle ważne 😉
Oczywiście wczoraj musiałam założyć i spodnie i koszulę, razem z botkami i nowym płaszczem, srebrną biżuterią oraz bielizną z Intimisimi. I muszę powiedzieć, że miałam niezwykle udany dzień ! Bardzo dobrze się czulam, wygodnie i elegancko, ale nie przestrojona. A przy tym jeden z kolegów w pracy, który zawsze jest wyczulony na stroje i sam bardzo o to dba, zdobył się na pytanie, kto mnie ostatnio stylizuje, bo wyglądam świetnie! Wzięłam z tej uwagi tylko lepszą część ( bo sugerowała , że może przedtem bylo kiepsko, albo że sama nie byłabym w stanie tak się ubrać 😉
-w każdym razie było mi bardzo miło.
Zresztą płaszcz już wcześniej zwracał uwagę kilku osób.
Jestem więc Pani bardzo wdzięczna i na pewno nadal będę korzystać z Pani usług.

B. , właścicielka własnej firmy w branży finansowej / jesień 2009

 

W maju napisałam : Zależy mi na tym, żeby gruntownie odświeżyc szafę…bardzo gruntownie, bo właściwie średnio mi w tym ,co mam…mam ochotę na zmianę…zresztą zapuszczam włosy i teraz mam fazę małego bałaganu na głowie, trochę nie wiadomo co, ale oswajam się nie będę póki co ścinać. Chciałabym ładnie wyglądać. Pomysłu nie mam …chciałabym jakoś kobieco…

Jest wrzesień. Włosów nie ściełam i nazywam to znaczy dla mnie “jakoś kobieco”. Największa wartośc zakupów z Basią? Nie muszę biegać i szukać po galeriach /czas, czas, czas/, spawdzam nowe rzeczy, których sama bym nie odkryła, bo przecież nie są w moim stylu /bardzo dobrze mi z tymi odkryciami:), uczę się nosić sukienki i mam piękną torebkę Furli za pół ceny:) czyli wiem kiedy, gdzie, co kupować . Polecam:)

Agnieszka, niezależny konsultant HR / listopad 2010