Etapy stylizacji

KOMPLEKSOWA STYLIZACJA ZAWIERA:

-WYWIAD: szczegółowy wywiad z Klientką/Klientem pozwala mi zapoznać się z jej/jego otoczeniem prywatnym i zawodowym, motywacją zamówienia usługi, dotychczasowym stylem ubierania się i ulubionymi markami. Jest podstawą do tego , aby Klientka bądź Klient czuli się dobrze w nowej stylizacji.

–  ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ :Każda osoba może nosić każdy kolor, jednak nie w każdym odcieniu danego koloru wygląda dobrze – w tym tkwi tajemnica analizy kolorystycznej. Ustalenie typu kolorystycznego pozwola poznać kolorystykę najlepiej podkreślającą urodę. Najważniejszą zaletą analizy kolorystycznej jest to, że właściwie dobrane odcienie kolorów zapewniają młodszy /!/ i atrakcyjny wygląd. Otrzymana indywidualna paleta kolorystyczna ułatwi zakupy nowej garderoby oraz jej późniejsze komponowanie w ciekawe zestawy.

–  ANALIZĘ SYLWETKI : Każdy z nas przymierzając ubrania chce w lustrze zobaczyć siebie jako atrakcyjną osobę. Nikt z nas nie jest perfekcyjnie zbudowany, ale na szczęście  właściwie dobrany krój pozwoli nam stworzyć wrażenie korzystnych proporcji ciała. Dzięki analizie własnej sylwetki poznamy jej atuty i niedoskonałości oraz stylistyczne sekrety podkreślania zalet i tuszowania ewentualnych braków. Stylistyczne porady określą właściwe fasony , rodzaje tkanin, wzory i dodatki. Zdobędziemy niezwykłą umiejętność rozpoznawania w sklepie ubrań, które będą jakby skrojone właśnie dla nas !

–  “SPRZĄTANIE SZAFY” to gruntowne przejrzenie posiadanej dotychczas garderoby wraz ze stylistką. Wyselekcjonowanie ubrań w których wyglądamy atrakcyjnie. Definitywne rozstanie się z rzeczami, których noszenie gasi nasz osobisty urok. Są to wszystkie rzeczy nie w “naszych” kolorach, skrojone nie dla naszej sylwetki, eksponujące jej wady. Przejrzenie szafy umożliwia nie tylko selekcję garderoby, ale również zapoznanie się ze stylem klientki, co ma duże znaczenia przy wyborze nowych ubrań podczas “asystowanych zakupów”. Sprzątanie nieodłącznie wiąże się ze sporządzeniem listy potrzebnych, nowych rzeczy.

–  oferta dla Pań zawiera dodatkowo LEKCJĘ MAKIJAŻU. Podczas lekcji makijażu projekt i wykonanie makijażu dziennego i  wieczorowego idealnie dobranego do urody i potrzeb Klientki. W trakcie malowania Klientka uczy się technik jego wykonania. Po lekcji klientka wraz z poradą pisemną podsumowującą spotkanie otrzymuje spis kosmetyków, potrzebnych do wykonania jej makijaży. Podsumowaniem lekcji jest pisemna porada oraz spis kosmetyków, potrzebnych do wykonania dla siebie makijaży.

Porada pełnej stylizacji jest podsumowana obszerną pisemną formą – poradnikiem. Notatki zawierają wskazówki czym się kierować przy wyborze kolorów, fasonów, dodatków najkorzystniej podkreślających naszą urodę, osobisty wdzięk, profesjonalizm w pracy .